KARITAS

Kako lep občutek prevzame človeka, ko se zave, da je prispeval kamenček v mozaiku, da bi pomoči potrebnim vlil upanje za boljši prijaznejši jutri.

Dr. Metka Klevišar je 2. januarja 2020 napisala, da ko je človek v stiski, je tako potrebno, da se na nekoga lahko nasloni, da ti je tako v oporo in te drži pokonci. Če to lahko najdeš ob ljudeh, ki so ti blizu, je lepo. Včasih to ni mogoče, se pa takrat pogosto pojavijo ljudje, s katerimi nisi nikoli računal, pa so ti takrat v veliko pomoč. Ljudje ki pomagajo v Jezusovi ljubezni Karitas.

Vida Komljenović

Maša z maziljenjem

Vsako leto Župnijska karitas pripravlja mašo z bolniškim maziljenjem za naše starejše v domu varovancev in vse starejše župljane. Ta maša bo 24. avgusta ob 15. uri. Po maši bo kratka pogostitev in veselo druženje.

Tudi od doma pripeljite svoje starejše! Če nimate prevoza, sporočite gospe Vidi Komljenović, voditeljici Župnijske karitas. Za prevoz bomo poskrbeli.