Preskoči na vsebino


MAŠNI NAMENI V MESECU

Svete maše od prve nedelje v mesecu marcu do prvega tedna v mesecu aprilu

 
 
datum
dan
ura
namen - za
3
nedelja
 
……
9
….
10.30
v Kungoti (kungoška nedelja)
………………………………
Marijo Murko
……………………………….
žive in pokojne župljane
4
ponedeljek
18.30
Janka Osenjaka
5
Torek - PUST
18
spomini
6
Sreda
PEPELNICA
18
Adelo Kovše (obl)
7
četrtek
18
Marijo Zupanič
8
petek
18
Rozo (obl.) Predikaka in Franca
9
sobota
……
18
v domu ob 10.30:Viljama Šolinca
……………………………….
Frančiško Cartl
10
nedelja
 
 
……
9
…….
10.30
V Kungoti ob 7.30: Marijo (obl.), Stanka Rozmana, Janka Hertiša, Franca Nahbergerja 
…………………………………
Miroslavo Lampič
……………………………….
Žive in pokojne župljane
11
ponedeljek
18.30
Kunigundo Rodošek
12
torek
18
Adolfa Hertiša
13
sreda
18
Franca Bračuna (obl.)
14
četrtek
18
Emo Vogrinec
15
petek
18
Marijo Podgoršek
16
sobota
……
18
v domu ob 10.30: iz Cirkovc
……………………………….
Žive in pokojne župljane
17
nedelja
 
……
9
 
……
10.30
v Kungoti ob 7.30. uri:
Marijo Murko 
………………………………
Jožefa Kanclerja, rodbino Fideršek in Stanka Zupaniča
……………………………….
Moža in očeta Franca Mlakarja, starše Jožefa in Pavlo Mlakar
18
ponedeljek
18.30
Marijo Klaneček – sestra z družino
19
Torek
Sv. JOŽEF
 
……
9
……
18
v Kungoti ob 7.30. uri:
Ludvika Sitarja
………………………..
Pokojne starše Podgoršek in Šolar
…………………………………….
Sestro Josipo, Svaka Danijela, brata Ivana, Janka in starše Premužič
20
sreda
18
Ivana Paveo
21
četrtek
18
Marijo Šlamberger in sorodnike
22
petek
18
Janka Purga
23
sobota
 
……
18
v domu ob 10.30:
žive in pokojne župljane
………………………………
Katarino Matjašič
24
nedelja
 
……
9
……
10.30
v Kungoti ob 7.30. uri:
Franca Karo
………………………………
Marijo Zupanič
……………………………….
Miroslavo Lampič
25
Ponedeljek
GOSPODOVO OZNANJENJE
 
……
9
…….
18.30
v Kungoti ob 7.30. uri:
  Ano Širovnik
……………………………
Marijo Podgoršek
……………………………
Terezijo Žnidar
26
torek
18
Martina Gojkoška
27
sreda
18
Emo Vogrinec
28
Četrtek
18
Marijo Klaneček
29
petek
18
Ludvika Sitarja
30
sobota
 
……
18
v domu ob 10.30:
 duhovne poklice
…………………………..….
Frančiško Cartl
 
 
PREHOD
 
NA
 
POLETNI ČAS
31
nedelja
 
……
9
….
10.30
v Kungoti ob 7.30. uri:
Ivana Paveo
……………………………
Terezijo Žnidar
……………………………….
žive in pokojne župljane
1
ponedeljek
19
Branka Purga
2
torek
19
Alojza Požgana
3
sreda
19
Karla Spolenaka
4
četrtek
19
Marijo Podgoršek
5
petek
19
Emo Vogrinec
6
sobota
……
19
v domu ob 10.30: iz Lovrenca
…………………………….…
Emo Pšeničnik
7
Nedelja
ŠTERNTALSKI
KRIŽEV POT
 
……
9
……
16
v Kungoti ob 7.30. uri: Alojza in Marijo Repec ter Franca Repca (obl.)
………………………………
Žive in pokojne župljane
……………………………….
Martina Gojkoška
Franca Karo
8
ponedeljek
19
Marijo Šlamberger in sorodnike
9
torek
19
Alojzija Požgana
 
 
V tem času bomo končali svete maše za:
Marijo Murko (8- 3.9., 26.9., 25.11., 30.12., 29.1., 19.2., 3.3., 17.3.),
Kunigundo Rodošek (12- 8.8., 20.9., 25. 9., 30.9., 28. 10., 26.11., 13.12., 24. 12., 31.12., 31.1., 17. 2., 11.3.),
Adolfa Hertiša (8- 16.10., 1.11., 21.11., 9.12., 30.12., 28.1., 20.2., 12.3.).
 
 
Lokacija:
Print Friendly and PDF