Avtor: zukidricevo, datum 6. 03. 2024 12:00:00
Nedeljske maše:
SOBOTA ob 19. uri - mladinska
NEDELJA ob 9. uri - župnijska
ob 10.30 - družinska
V domu varovancev je maša vsako SOBOTO ob 10.uri
v Kungoti (hajdinska podružnica) v NEDELJO ob 7.30.
Maša 8. dan po pogrebu – po dogovoru.
Svete maše od prve nedelje v mesecu FEBRUARJU do prvega tedna v mesecu MARCU
Svete maše od prve nedelje v mesecu marcu do prvega tedna v mesecu aprilu
dan
|
datum
|
namen za
|
SOBOTA
|
2
|
ob 10. uri v domu DN
………………….
ob 18. uri v župnijski cerkvi za žive in pokojne župljane
|
NEDELJA
|
3
|
ob 10. uri v Kungoti – kungoška nedelja
…………………
ob 9. uri v župnijski cerkvi za Martina Pleterška
…………………
ob 10.30 DN
|
PONED.
|
4
|
ob 18. uri po namenu
|
TOREK
|
5
|
ob 18. uri za Ano Cafuta
|
SREDA
|
6
|
rekolekcija - spomini
|
ČETRTEK
|
7
|
ob 18. uri za starše in stare starše Marijo Dretar, Antonijo in Petra Dretarja
|
PETEK
|
8
|
Ob 17. uri za Janeza Jeza (8. dan)
…………………
ob 18. uri za Rozalijo Jus, Vilija st. in Vilija ml.
|
SOBOTA
|
9
|
ob 10. uri v domu DN
………………….
ob 19. uri v župnijski cerkvi ŽU
|
NEDELJA
otroški križev pot
|
10
|
ob 7.30 v Kungoti za Zvonka Brgleza (obl.) in Cvetko ter sorodnike Panikvar Kerček
…………………
ob 10. uri v župnijski cerkvi za Marijo Ribičić Kostanjevec in sina Milana
|
PONED.
|
11
|
ob 18. uri spomini
|
TOREK
|
12
|
ob 8. uri spomini
|
SREDA
|
13
|
ob 18. uri Franca Bračuna (31. obl.), sorodnike Bogdan, Ješovnik in Lukman
|
ČETRTEK
|
14
|
ob 18. uri za Martina Pleterška
|
PETEK
|
15
|
ob 17. uri spomini
|
SOBOTA
|
16
|
ob 10. uri v domu DN
………………….
ob 18. uri v župnijski cerkvi za ŽU
|
NEDELJA
Šterntalski križev pot
|
17
|
ob 7.30 v Kungoti Marijo Rozman (obl.), Stanka Rozmana, Angelo Rozman in sorodnike
…………………
ob 9. uri v župnijski cerkvi za Jožefa in Ano Kancler, Rodbino Fideršek, Stanka Zupaniča in Milana Korena
|
PONED.
|
18
|
ob 18. uri za Vesno Petrovič
|
TOREK
Sv. Jožef
|
19
|
ob 7.30 v Kungoti
…………………
ob 9. uri v župnijski cerkvi DN
…………………
ob 18. uri za Marijo Šlamberger in sorodnike
|
SREDA
|
20
|
ob 18. uri za Rozalijo Jus, Vilija ml. in Vilija st.
|
ČETRTEK
|
21
|
ob 18. uri po namenu
|
PETEK
|
22
|
ob 18. uri spomini
|
SOBOTA
Gospodovo oznanjenje
|
23
|
ob 7.30 v Kungoti
…………………
Ob 9. uri v DN
…………………
ob 10. uri v domu v DN
………………….
ob 18. uri v župnijski cerkvi za Ano Cafuta
|
CVETNA NEDELJA
|
24
|
ob 7.30 v Kungoti za Marijo Tement (obl.), Marto Neubaver in Edvarda Dobrajca
…………………
ob 10. uri v župnijski cerkvi ŽU
|
PONED.
|
25
|
ob 18. uri po namenu
|
TOREK
|
26
|
ob 18. uri po namenu
|
SREDA
|
27
|
ob 18. uri po namenu
|
VELIKI ČETRTEK
|
28
|
ob 9. uri v Mariboru za 50 let duhovništva
…………………
ob 18. uri pokojna Štefana Antolina in Franca Obrana
|
VELIKI PETEK
|
29
|
ob 18. uri obredi
|
VELIKA SOBOTA
|
30
|
Blagoslov jedil:
ob 10. uri v Domu varovancev v Kidričevem,
ob 11. uri v župnijski cerkvi
ob 12. uri pri kapeli v Njivercah,
ob 13. uri pri kapeli v Strnišču
ob 15. uri v Župnijski cerkvi.
………………….
ob 18. uri v župnijski cerkvi za Ano Cafuta
|
|
|
PREHOD NA POLETNI ČAS
|
VELIKA NOČ
|
31
|
ob 7. uri za žive in pokojne župljane
…………………
v Kungoti ob 9. uri v čast Sv. Družini s posebnim namenom
…………………
ob 11. uri za Martina Pletrška
|
PONED.
|
1
|
ob 7.30 v Kungoti
…………………
Ob 9. uri v dober namen
…………………
ob 19. uri v župnijski cerkvi za duhovnika dr. Aleksandra Rajšpa
|
Tedenska oznanila preberemo pri vsaki sveti maši in jih objavljamo na oglasni deski.
V tem času bomo končali svete maše za: SPOMINE (maše za pokojne, ki ste jih darovali za praznik vseh svetih (20 maš – 1,11., 13.11., 17.11., 17.11., 20,11., 27.11., 30.11., 15.12., 19.1., 30.1., 8.2., 11.2., 16.2., 21.2., 26.2., 4.3., 11.3., 22.3,., 14.3. in 9.4.).